www.payamnoorco.com
درباره شرکت پیام نور خودرو


شركت پيام نور خودرو به شماره ثبت ۳۳۰۱۰۹ با مديريتي با سابقه طولاني و درخشان بيش از نيم قرن در صنعت كشور با توليد انواع چراغ هاي گردان و آژير و آمپلي فاير پيام نور و عرضه اين محصول در جهت ارتقاي سطح كيفي و در راستاي بهينه سازي فني و ارائه خدمات مشتري مدار دركشوراقدام نموده است.
درمدت پروسه توليد چراغ گردان وآمپلي فاير پيام نور اين شركت موفق گرديده است بخش اعظمي از نياز سازمانها، ادارات و بازار و همچنين كارخانجات توليدي خودروهاي آتش نشاني و خدمات شهري و امدادي را تأمين نمايد. به نحوي كه رضايت مصرف كنندگان محترم در نظر سنجي هاي بعمل آمده از هر جهت فراهم و بر آن داشته اند كه تمامي نياز خود را از طريق محصولات اين شركت تأمين نمايند و اين امر تنها از طريق خط مشي مشتري مدار و كيفيت برتر در توليد، فراهم شده است كه شعاراصلي اين شركت مبني بر"تعهد در كنار تخصص" كه موجب اعتــلاي اعتبار و وجـــه اين شــركت در توليـد چــراغ گــردان و آمپلــي فاير در كشــور گرديده است را معني مي بخشد.

در راستاي توليد محصولات موصوف، اين شركت اقدام به ساخت و طراحي كليه قالبهاي پلاستيك و فلز كاري مورد نياز و طراحي كليه مدارات الكترونيكي نموده است كه با تحت مالكيت داشتن قالب ها و تجهيزات نرم افزاري و سخت افزاري مربوطه و امكانات توليد اعم از فضا، تجهيزات و تيم توليد و خدمات فروش و پس از فروش مجرب و متخصص، اين امكان را دارد كه در كمترين زمان ممكن كليه ي نيازهاي نهادها، ادارات و مشتريان محترم را به بهترين وجه فراهم نمايد.

استفاده از دانش فني روز و تجربيات طولاني كه اين شركت در همكاري با صنايع خودرو سازي كشور كسب نموده سبب گرديده محصولات ارائه شده مطابق با استانداردهای مربوطه در بهترین کیفیت و فن آوري عرضه گردد كه از هر لحاظ از مزیت، نسبت به نمونه های داخلی و خارجی مشابه بر خوردار است.

www.payamnoorco.com | All Right Reserved | Copyright 2010 © | Designed by : parsisun.ir | Hosted by : parserve.com™ | Contact | About site